1.5KE68A-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE68A-T Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE68A-T
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO201
listoch: 1.5KE68A-T.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE68A-T
Číslo dielu 1.5KE68A-T Výrobca Diodes Incorporated
popis TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 226648 pcs Dátový hárok 1.5KE68A-T.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.6V
Napätie - porucha (Min) 58.1V Napätie - porucha DO-201
typ Zener séria -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 16.3A
polarizácia DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1.5KE68ADITR
1.5KE68ATR
1.5KE68ATR-ND
1N6291A
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 1.5KE68A-T popis TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO201
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 92V Kapacita @ Frekvencia -