1.5KE68A-B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE68A-B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE68A-B
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO201
listoch: 1.5KE68A-B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE68A-B
Číslo dielu 1.5KE68A-B Výrobca Diodes Incorporated
popis TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 121857 pcs Dátový hárok 1.5KE68A-B.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.6V
Napätie - porucha (Min) 58.1V Napätie - porucha DO-201
typ Zener séria -
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 16.3A
polarizácia DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1.5KE68A-BDI
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 1.5KE68A-B popis TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO201
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 92V Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1.5KE68A-T
1.5KE68A-T
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO201
Skladom: 226648 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE68A-T.pdf
RFQ
1.5KE68A-E3/73
1.5KE68A-E3/73
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 58.1V 92V 1.5KE
Skladom: 208634 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE68A-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE68A
1.5KE68A
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: TVS DIODE 58.1V 121V DO201
Stiahnuť ▼: 1.5KE68A.pdf
1.5KE68A-B
1.5KE68A-B
výrobcovia: Littelfuse Inc.
popis: TVS DIODE 58.1VWM 92VC AXIAL
Stiahnuť ▼: 1.5KE68A-B.pdf
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: TVS DIODE 58.1V 92V DO201
Stiahnuť ▼: 1.5KE68A.pdf
1.5KE68-E3/73
1.5KE68-E3/73
popis: TVS DIODE 55.1V 98V 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE68-E3/73.pdf
1.5KE68A-E3/54
1.5KE68A-E3/54
Stiahnuť ▼: 1.5KE68A-E3/54.pdf
výrobcovia: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
popis: TVS DIODE 58.1V 92V AXIAL
1.5KE68-E3/54
1.5KE68-E3/54
výrobcovia: Vishay Semiconductor Diodes Division
popis: TVS DIODE 55.1VWM 98VC 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE68-E3/54.pdf
1.5KE68A-E3/51
1.5KE68A-E3/51
Stiahnuť ▼: 1.5KE68A-E3/51.pdf
1.5KE68A B0G
1.5KE68A B0G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stiahnuť ▼: 1.5KE68A B0G.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety