1.5KE18A-B
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
1.5KE18A-B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE18A-B
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC AXIAL
listoch: 1.5KE18A-B.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE18A-B
Číslo dielu 1.5KE18A-B Výrobca Littelfuse Inc.
popis TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množstvo 209524 pcs Dátový hárok 1.5KE18A-B.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 17.1V
Napätie - porucha (Min) 15.3V Napätie - porucha DO-201
typ Zener séria 1.5KE
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 60.3A
polarizácia DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1.5KE18A-BLF
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 1.5KE18A-B popis TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC AXIAL
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 25.2V Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1.5KE18A-G
1.5KE18A-G
výrobcovia: Comchip Technology
popis: TVS DIODE 15.3V 25.2V DO201
Skladom: 231191 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE18A-G.pdf
RFQ
1.5KE180CHE3/73
1.5KE180CHE3/73
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 146V 258V 1.5KE
Skladom: 5549 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE180CHE3/73.pdf
RFQ
1.5KE18A
1.5KE18A
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse