1.5KE170A-B
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
1.5KE170A-B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE170A-B
Výrobca / Značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu TVS DIODE 145VWM 234VC AXIAL
listoch: 1.5KE170A-B.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE170A-B
Číslo dielu 1.5KE170A-B Výrobca Littelfuse Inc.
popis TVS DIODE 145VWM 234VC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množstvo 207002 pcs Dátový hárok 1.5KE170A-B.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 162V
Napätie - porucha (Min) 145V Napätie - porucha DO-201
typ Zener séria 1.5KE
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 6.5A
polarizácia DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1.5KE170A-BLF
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 1.5KE170A-B popis TVS DIODE 145VWM 234VC AXIAL
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 234V Kapacita @ Frekvencia -