1.5KE15A-B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE15A-B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE15A-B
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO201
listoch: 1.5KE15A-B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE15A-B
Číslo dielu 1.5KE15A-B Výrobca Diodes Incorporated
popis TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO201 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 134308 pcs Dátový hárok 1.5KE15A-B.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 14.3V
Napätie - porucha (Min) 12.8V Napätie - porucha DO-201
typ Zener séria -
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 71A
polarizácia DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1.5KE15A-BDI
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 1.5KE15A-B popis TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO201
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 21.2V Kapacita @ Frekvencia -