1.5KE110A-B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE110A-B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1.5KE110A-B
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu TVS DIODE 94VWM 152VC DO201A
listoch: 1.5KE110A-B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1.5KE110A-B
Číslo dielu 1.5KE110A-B Výrobca Diodes Incorporated
popis TVS DIODE 94VWM 152VC DO201A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 124773 pcs Dátový hárok 1.5KE110A-B.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 105V
Napätie - porucha (Min) 94V Napätie - porucha DO-201
typ Zener séria -
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 9.9A
polarizácia DO-201AA, DO-27, Axial Ostatné mená 1.5KE110A-BDI
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 1.5KE110A-B popis TVS DIODE 94VWM 152VC DO201A
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 152V Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1.5KE110A-B
1.5KE110A-B
výrobcovia: Littelfuse Inc.
popis: TVS DIODE 94VWM 152VC AXIAL
Skladom: 178737 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE110A-B.pdf
RFQ
1.5KE110-E3/73
1.5KE110-E3/73
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: TVS DIODE 89.2V 158V 1.5KE
Skladom: 4027 pcs
Stiahnuť ▼: 1.5KE110-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE110A-E3/51
1.5KE110A-E3/51
popis: TVS DIODE 94V 152V 1.5KE
Stiahnuť ▼: 1.5KE110A-E3/51.pdf
1.5KE110A B0G
1.5KE110A B0G
výrobcovia: TSC (Taiwan Semiconductor)
popis: TVS DIODE 94V 152V DO201
Stiahnuť ▼: 1.5KE110A B0G.pdf
1.5KE110A-G
1.5KE110A-G
výrobcovia: Comchip Technology
Stiahnuť ▼: 1.5KE110A-G.pdf
1.5KE110A-T
1.5KE110A-T
výrobcovia: Diodes Incorporated
Stiahnuť ▼: 1.5KE110A-T.pdf
1.5KE110A
1.5KE110A
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse